Wycinka drzew Katowice

Wycinka drzew Katowice

Forest Zakład Usług Leśnych > Usługi > Wycinka drzew > Wycinka drzew Katowice

Back To Homepage

Jesteśmy wiodącą firmą Wycinka Drzew FOREST w Brzegu na Opolszczyźnie, zajmującą się usuwaniem drzew oraz pielęgnacją zieleni.

Służymy naszym klientom z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz zespół profesjonalnych pilarzy wycinających drzewa i arborystów zajmujący się pielęgnacją drzew posiada wieloletnie doświadczenie.

Zakład Usług Leśnych Forest

 • Nasze biuro
  Ligota Tułowicka 89A, 49-130 Tułowice
 • EMAIL
  biuro@eforest.pl
 • Telefon
  509 944 151

  Jak to robimy?

  Naszej pracy zawsze towarzyszą trzy zasady, których przestrzeganie uważamy za konieczne, aby móc profesjonalnie świadczyć usługi dla naszych klientów.

  Profesjonalnie

  Nasz zespół zrealizował setki zleceń, poczynając od małych drzew na posesjach prywatnych, po drzewa tzw. trudne zlokalizowane w obrębie linii energetycznych bądź w miejscach trudno dostępnych.

  Bezpiecznie

  Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i wszelkiego mienia na terenie objętym pracami. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, niezbędnych zabezpieczeń i dysponujemy ważną i opłaconą polisą OC na kwotę 1.000.000 zł.

  Na czas

  Powierzone nam prace wykonujemy w ustalonym terminie i zgodnie z zadeklarowanym harmonogramem. Właśnie dlatego nasza firma jest sprawdzonym partnerem dla wielu przedsiębiorstw, instytucji publicznych i osób prywatnych w całej Polsce.

  Co wchodzi w zakres wycinki?

  W zakresie wycinki usuwamy naziemną część drzewa bądź krzewu

  Pień i układ korzeniowy pozostaje na miejscu. Usunięcie pnia jest możliwa w ramach usługi [page_link post_id=16216 text=”frezowanie pni”]

  Dla drzew o średnicy pnia do 12 cm, polecamy wykonać usługę karczowania mulczerem. Polega ona na usunięcia nie tylko naziemnej części drzewa, ale także części korzeniowej pozostałej po ścince, np. poprzez frezowanie.

  Karczowanie terenu, które polega także na usunięciu części korzeniowej wykonujemy także dla każdej wielkości drzewa i średnicy jego pnia.

  Wycięte drzewa zagospodarujemy zgodnie z wymaganiami Klienta

  Tniemy na kawałki aby pozyskać drewno opałowe. Gałęzie rozdrabniamy rębakiem na wióry, zrębki. Dysponujemy profesjonalnymi rębakami, o różnej wydajności, przeznaczonymi do rozdrabniania różnego rodzaju odpadów drzewnych. W wyniku zrębkowania otrzymujemy materiał zwany zrębką, którą można wykorzystać do celów opałowych lub do ozdabiania terenów zielonych, ogrodów, parków, skutecznie zastępując korę drzewną.

  Wywozimy i utylizujemy wszystkie odpady powstałe wskutek wycinki

  Usługa nie wchodzi w podstawowy zakres prac.

  Masz dodatkowe pytania?
  Chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie indywidualną propozycję?

  Zadzwoń: 509 944 151

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Rejon działania

  Świadczymy usługi na terenie województw: opolskie, dolnośląskie, śląskie.

  Poniżej wykaz wybranych miejscowości w jakich świadczymy usługi.

  Nie znalazłeś na liście swojej miejscowości?

  Nic nie szkodzi.

  Przyjmujemy zlecenia ze wszystkich miejscowości z rejonu województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.

  Skontaktuj się z nami aby ustalić, czy wykonanie usługi w Twojej miejscowości jest możliwe.

  Zadzwoń, tel.: 509 944 151

  Napisz: biuro@eforest.pl

  Zadzwoń 509 944 151