509 944 151
|
Pon.-Pt. 8.00 - 16.00
|
Top

Wycinka drzew Korfantów

Jesteśmy wiodącą firmą Wycinka Drzew FOREST w Korfantowie na Opolszczyźnie, zajmującą się usuwaniem drzew oraz pielęgnacją zieleni.

Służymy naszym klientom z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz zespół profesjonalnych pilarzy wycinających drzewa i arborystów zajmujący się pielęgnacją drzew posiada wieloletnie doświadczenie.

Szybki kontakt

E-mail: biuro@eforest.pl

Telefon: 509 944 151

Wycinka drzew Brzeg, woj. Opolskie

Nasi eksperci do spraw wycinki drzew Korfantów i pielęgnacji zieleni mają nie tylko wiedzę na temat usług związanych z pielęgnacją drzew, ale także konserwacji krajobrazu.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na 1.000.000 zł, z tytułu prowadzonej działalności, które powinno zabezpieczyć koszty naprawienia ewentualnej szkody w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń wynikających z naszej pracy. Działamy z najwyższą uczciwością, dlatego z przyjemnością przekazujemy te informacje jako dowód naszego profesjonalizmu i uczciwości.

Możemy obsłużyć zlecenia, które wymagają specjalistycznego sprzętu. Posiadamy profesjonalne podnośniki koszowe, zwyżki, wysięgniki o bardzo dużym zasięgu, profesjonalne pilarki łańcuchowe, frezarki do pni, mulczer samojezdny o ogromnej wydajności.

Używamy tylko najlepszego sprzętu dostępnego w branży. Cały nasz sprzęt, od dźwigów po piły łańcuchowe, jest odpowiednio konserwowany i regularnie sprawdzany, aby zapewnić naszym klientom, że możemy zadbać o ich potrzeby w zakresie pielęgnacji drzew za pomocą naszego najlepszego sprzętu.

Wykonujemy także cięcia drzew w Korfantowie w bardzo trudno dostępnych miejscach metodami alpinistycznymi. To na wypadek, jeśli nie chcesz, abyśmy używali naszego ciężkiego sprzętu w Twojej nieruchomości ze względu na potencjalne szkody, jakie może to spowodować w twoim krajobrazie

Zapewniamy naszym klientom opcje, które najlepiej pasują do ich budżetu i potrzeb.

Zakres usług wycinka drzew Korfantów

Wycinka drzew przeprowadzana przez naszą firmę odbywa się szybko, precyzyjnie i bez żadnych szkód powstałych w wyniku nieumiejętnych działań. Wycinamy drzewa wszelkimi metodami i w każdych warunkach. Posiadamy sprzęt, umiejętności i doświadczenie pozwalające nam świadczyć usługi szybkiej i bezpiecznej wycinki drzew.

W zakres usługi wycinki wchodzi:

  • wycinanie drzew w całości i fragmentach,
  • wycinanie krzewów,
  • wycinanie samosiewów,
  • wycinanie wiatrołomów,
  • karczowanie i czyszczenie działek,
  • frezowanie pni oraz usuwanie całych brył korzeniowych, karp, karpin,
  • rozdrabnianie gałęzi rębakiem,
  • zagospodarowanie pozostałości po wycince.

Dodatkowo

Przygotowujemy dokumentację dotyczącą zakresu prac na potrzeby uzyskania odpowiednich pozwoleń i procedur administracyjnych.
Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na wycinkę jeśli jest wymagane.

Usługi realizujemy terminowo i fachowo.

Wycinka drzew Brzeg - Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na wycinkę zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz dodatkowe pytania? Chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie indywidualną propozycję?

Zadzwoń: 509 944 151