509 944 151
|
Pon.-Pt. 8.00 - 16.00
|
Top
 
Poznaj opinie firm i osób prywatnych korzystających z usług naszej firmy

Opinie klientów

Postrzegamy Zakład Usług leżnych FOREST jako kontrahenta gwarantującego dobrą jakość świadczonych usług. Wykonane prace zostały wykonane na dobrym poziomie fachowości.

Andrzej Żurek
Tauron Dystrybucja S.A.

Usługi zostały wykonane terminowo oraz zgodnie ze wszystkimi naszymi wymogami.

Mirosław Sokołowski
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu

Zlecone firmie FOREST prace pielęgnacyjno-sanitarne na drzewach rosnących na terenie Muzeum Wsi Opolskiej oraz nadzór przyrodniczy przy przebudowie układu komunikacyjnego zostały wykonane rzetelnie i terminowo.

Jarosław Gałeza
Muzeum Wsi Opolskiej

Oświadczamy, że zlecone firmie FOREST cięcie pielęgnacyjne oraz konserwacja drzewostanu w parku wpisanym do rejestru zabytków w miejscowości Grabin obok Niemodlina zostały wykonane w sposób profesjonalny.

Tomasz Gadecki
Larix Sp. z o. o.

Firma FOREST wykonała melioracje wodno-hodowlane na terenie nadleśnictwa Tułowice. Prace wykonane terminowo i zgodnie z wymogami technologicznymi obowiązującymi w Gospodarstwie Leśnym.

Ryszard Bojkowski
Nadleśnictwo Tułowice

Firma w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia. Zlecone prace wykonane zostały w sposób rzetelny i terminowy, przy zachowaniu zasad BHP.

Krzysztof Pawlaczek
Polbau

Firma FOREST w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia. Wycinkę drzew wraz z utylizacją drewna oraz frezowaniem pni na terenie zabytkowego Parku w Mosznej wykonała w sposób rzetelny i terminowy.

Krzysztof Pawlaczek
Polbau

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Zakład usług leśnych FOREST. Zlecone prace wykonane zostały w sposób rzetelny i terminowy.

Ryszard Zawałka
Zakład usług leśnych

Firma FOREST wykonała w sposób profesjonalny i terminowy roboty związane z wycinką drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasach eksploatacyjnych czynnych linii elektroenergetycznych średniego napięcia.

Tomasz Gadecki
Larix Sp. z o. o.